Informacija ir naujienos

20-oji Verslo praktinio mokymo firmų mugė

Balandžio 20 d. Vilniaus Rotušėję įvyko jubiliejinė 20-oji Verslo praktinio mokymo firmų mugė, kurioje savo valdomas imitacines įmones, jų prekes ir paslaugas pristatė daugiau kaip 300 Lietuvos moksleivių ir studentų.

Sveikinimo žodį visiems tarė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras dr. Rolandas Zuoza, „Simulith“ centro vedėja Rima Bačiulytė. Atidarymo ceremoniją muzikiniu sveikinimu pradėjo  Vilniaus Kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai.

Kiekvienais metais mugė organizuojama skirtinguose miestuose, šios mugės temakūrybiškas VPMF vizijos, misijos ir tikslo atspindys stende, reklamos medžiagoje bei visoje VPMF praktikantų veikloje  mugės metu.

Mugėje buvo prekiaujama imitaciniais dailės, floristikos, kulinarijos, konditerijos ir kt. gaminiais, taip pat papuošalais, drabužiais bei turizmo, fotografavimo, reklamos paslaugomis.

Renginyje VPMF dalyviai galėjo aptarti   įvairias bendradarbiavimo sąlygas, pasirašyti sutartis, atsakyti į anketas, derėtis dėl pirkimo-pardavimo sąlygų, užregistruoti užsakymus bei išrašyti sąskaitas-faktūras  –  tai  yra  nupirkti/parduoti, planuoti susitikimus ar pan.

VPMF „ Agroverslo korporacija“ pristatė  tris  skirtinga veikla užsiimančias įmones: VPMF „Litvega1“, VPMF „Agroline“, VPMF „Eco-pack“. Įmones atstovavo ir jų  veiklą pristatė Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentės: Sofija Vasiūra, Raminta Grigaitytė, Aura Skirmontaitė, Julija Venckutė.    

Šis renginys – puiki vieta atskleisti savo potencialą, įgyti praktikos, susipažinti su realiose bendrovėse vykstančiais verslo procesais. Studentams darbas imitacinėje įmonėje puikus pasirengimas šuoliui vystant realaus verslo idėją.

Verslo įmonių atstovų komisija vertino imitacinių įmonių komunikabilumą, komandinį darbą, novatoriškumą, naudos pateikimą vartotojui, vaizdingumą, stendo išskirtinumą ir kt. savybes. Pagrindiniai vertinimo kriterijai nominacijoms laimėti buvo: studentų ar mokinių gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti, gebėjimas reklamuoti savo VPM firmą, jos prekes ar paslaugas,  stendo originalumas. Verslo įmonių ir Lietuvos VPMF tinklo bei „Simulith“ centro atstovų komisija išrinko geriausias mugės bendroves, kurios  buvo apdovanojamos  diplomais, prizais  ar  atminimo dovanomis.

Verslo praktinio mokymo firmos „Agroverslo korporacija“ veikla mugės metu buvo įvertinta bronzine nominacija už geriausią gebėjimą reklamuoti savo VPM firmą, jos prekes ir paslaugas tarp aukštųjų mokyklų firmų. Taip pat laimėta 3-ioji vieta orientaciniame žaidime“ Atskleisk labirinto paslaptį“.

Lietuvoje veikia 52 verslo praktinio mokymo firmos. Kasmet imitacinėse praktinio mokymo įmonėse žinias gilina apie 2500 mokinių, studentų ir suaugusiųjų. Pasaulyje šioje programoje dalyvauja 42 šalys, kuriose veikia apie 7500 firmų, jose kasmet „dirba“ apie 230 tūkst. būsimų specialistų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ekonomikos ir vadybos fakultetas

  • Universiteto g.10, 428 kab. 53361 Akademija Kauno r.
  • Tel. (837) 75 22 57
  • El. paštas: evf@asu.lt

ASU Ekonomikos ir Vadybos fakultete studijuoti verta!

Rinkis studijas ASU Ekonomikos ir vadybos fakultete

Fakultetai