Veikla

 

Įmonės veikla imituojama virtualioje erdvėje, pasitelkiant specialias kompiuterines ir informacines programas. Partnerių paieška, bendravimas su jais, sandėrių sudarymas ir pardavimai vyksta tiesiogiai bendraujant su kitomis Lietuvos ir užsienio šalių imitacinėmis įmonėmis.

 IVPMĮ UAB „Agroverslo korporacija“ yra pirminė bendrovė turinti kontroliuojamų įmonių akcijas, įregistruota šalies imitacinių įmonių tinklo „Simulith“ centre.

Korporacijos veiklos kryptys:

  • žemės ūkio produktų gamyba (auginimas) ir perdirbimas;
  • mažmeninė ir didmeninė prekyba žemės ūkio ir kitais su žemės ūkiu susijusiais produktais, įranga ir pan.;
  • konsultacijų ir kitų paslaugų teikimas, susijęs su žemės ūkio produkcijos auginimu, gamyba ir realizavimu;
  •  kita veikla, susijusi su visų šių sričių bei įmonių aptarnavimu.

 Pagrindinės verslumo ugdymo centro veikos kryptys yra trys:

1. Mokymasis dirbant verslo praktinio mokymo įmonėje „Agroverslo korporacija“, kuomet verslumo gebėjimai įgyjami per darbo patirtį ir savarankiškos veiklos praktiką, sprendžiant problemas, efektyviai dirbant komandoje, mokantis atsakingumo,  įgyjant praktinės patirties leidžiančios ugdyti tokias svarbias savybes kaip lyderystė, valdymas, planavimas, organizavimas ir kontrolė. Imitacinės įmonės tikslas –  tobulinti studentų žinias, ugdyti ir tobulinti verslumo gebėjimus, siekiant jiems suteikti konkurencinio pranašumo darbo rinkoje. Įmonės veikla imituojama virtualioje erdvėje, pasitelkiant socialines, kompiuterines ir informacines programas. Partnerių paieška, bendravimas su jais, sandėrių sudarymas ir pardavimai vyksta tiesiogiai bendraujant su kitomis Lietuvos ir užsienio šalių imitacinėmis įmonėmis. Nors pinigai ir prekės imitacinėje įmonėje virtualūs, tačiau verslo valdymo procesai realūs. Studentai ne tik naudojasi verslo galimybėmis, bet ir aktyviai jas kuria drąsiomis iniciatyvomis bei pažangiu požiūriu į pasaulį. Tvirtai laikydami laikomą savo rankose, jie auga ir tobulėja.

2. Mokymasis nukreiptas į naujų idėjų ir galimybių paieškas – rengiami seminarai, renginiai, dalijamasi gerąja patirtimi, fakultete organizuojami kasmetiniai „Socialinių ir verslo idėjų“ turnyrai, kurių metu studentai pristato naujas idėjas ir rungiasi dėl prizinių vietų. Tai puiki galimybė pristatyti ir vystyti savo idėjas, semtis patirties, išmokti reprezentuoti save ir savo idėjas.

3. Mokymasis  iš asmeninės patirties ir bendradarbiaujant su mentoriais ir ekspertais. Projekto  „Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas“ metu įkurtos penkios realios studentų įmonės. Biotechnologijos kryties įmonė MB „Garliavos sraigynas“, aplinkosaugos/aplinkos inžinerijos kryties įmonė MB „Mobiliosios technologijos sprendimai“; informacinių technologijų kryties įmonės MB „Inotechas“ ir MB „Sumanios technologijos“, bei maisto pramonės inžinerijos kryties įmonė MB „Sviestas sviestuotas“. Tai didžiausia Lietuvoje jaunimo verslumo iniciatyva, jungianti 16 partnerių: universitetus, mokslo ir technologijų parkus, kitas mokslo institucijas. Aleksandro Stulginskio universitetas yra vienas iš šio projekto partnerių. Projekto tikslas – sudaryti galimybes generuoti, išgryninti verslo idėjas, steigti naujas aukštos pridėtinės vertės vertės technologines įmones ir gaunant konsultacijas, kurti maketus ir (ar) prototipus ir gauti lengvatines sąlygas plėtojant ir vystant verslus.

Ekonomikos ir vadybos fakultetas

  • Universiteto g.10, 428 kab. 53361 Akademija Kauno r.
  • Tel. (837) 75 22 57
  • El. paštas: evf@asu.lt

ASU Ekonomikos ir Vadybos fakultete studijuoti verta!

Rinkis studijas ASU Ekonomikos ir vadybos fakultete

Fakultetai