Žiniasklaida apie mus

Naujienos iš Kinijos!
Mano ūkis internetinė svetainė
Ką bendro turi apskaita ir automobilis? STRAIPSNIS
Akademija (Kauno r.). Ar gali įmonė kreiptis į Valstybinę mokesčių inspekciją dėl savo „sveikatos patikros“? Ar mokesčių inspekcijoje kaupiami duomenys gali signalizuoti, kad įmonės kelyje tuoj užsidegs raudonas šviesoforo signalas. Ar mokesčių inspekcija sureaguoja tik tada, kai išsiskleidžia oro pagalvė ir padėti būna per vėlu? Tai dalis klausimų, kuriuos kėlė tarptautinės apskaitos ir finansų konferencijos, vykusios Aleksandro Stulginskio universitete, dalyviai, diskutuodami apie apskaitos svarbą verslui.

????????????????????????????????????

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“ STRAIPSNIS
Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“ įvyko suvienijus net keturių partnerių jėgas – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro, Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centro, Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Konkurso finaliniame renginyje lapkričio 21 d. moksleiviai ir studentai vertinimo komisijai pristatė savo verslo idėjas. Konkurso dalyviai sulaukė gausaus būrio svečių palaikymo: moksleivių ir studentų verslumu patikėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. Antanas Maziliauskas ir universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė.
img_1281
Iškilaus valstybininko vardas – ASU auditorijai

Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto viena iš auditorijų nuo šiol vadinama valstybės ir visuomenės veikėjo, agronomo, ekonomisto Jono Prano Aleksos (1879-1955) vardu.

????????????????????????????????????

Auditorijos atidarymo juostelę kerpa žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius, fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė, ASU rektorius prof. Antanas Maziliauskas
Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/naujienos/renginiai/21479-iskilaus-valstybininko-vardas-asu-auditorijai

2015 metais bakalauro ir magistro diplomų įteikimo šventė

Praeitais metais bakalauro ir magistro diplomai įteikti 651 absolventui, kurie studijavo penkiuose universiteto fakultetuose. Pagerbti ir į gyvenimą palydėti jaunųjų žemės ūkio specialistų atvyko naujoji švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos direktorius Edvardas Makelis ir kiti.

 asu_tekstui_2

 Ekonomikos ir vadybos fakulteto diplomų įteikime – žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė (kairėje) ir fakulteto dekanė Astrida Miceikienė

http://manoukis.lt/naujienos/renginiai/20535-asu-i-gyvenima-isleido-dar-viena-absolventu-laida

scan0001 (2)

 Gegužės 6-ąją Plungės technologijų ir verslo mokykloje (PTVM) mokiniams, pedagogams, mokymo įstai gų vadovams suteikta puiki galimybė niekur nevažiuojant iš pirmų lūpų iš girsti apie Aleksandro Stulginskio universitetą (ASU).

Susitikimą su ASU vadovybe ir studentais organizavo absolventų klubo „ASU alumni“ Plungės skyrius.“Ruošiame ne tik samdomus darbuotojus, bet ir būsimus verslininkus“DSC08958_w465

Birželio 30 d.  Aleksandro Stulginskio universitete vyko trišalė diskusija. Joje mokslo, verslo ir savivaldybės atstovai diskutavo apie mokslo žinių pritaikymą praktikoje ir glaudesnio bendradarbiavimo galimybes. Renginyje dalyvavo ASU vadovai ir dėstytojai, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai ir nariai, rajono meras Valerijus Makūnas, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovai ir kt.

 http://chamber.lt/EN/Pradzia/Naujienos/Rumu-naujienos/Ar-mokymu-programos-atitinka-rinkos-poreikius

http://www.verslo-info.lt/ar-studiju-programos-atitinka-rinkos-poreikius/

Ar turėsime lyderių kaime?

TV žurnalas apie gerąją kaimo patirtį, sėkmingai įgyvendinamus projektus, rengiamus mokymus kaimo verslumui skatinti ir aplinkosaugos problemoms spręsti. Laidą žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 08:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

http://tv.lrytas.lt/?id=14372443691435086427

Ekonomikos ir vadybos fakultetas

  • Universiteto g.10, 428 kab. 53361 Akademija Kauno r.
  • Tel. (837) 75 22 57
  • El. paštas: evf@asu.lt