ASU studentai organizavo protmūšį VŠĮ „Profat“ verslumo renginyje Profadienis

2018-10-31
239

Spalio 18 d. Vilniuje Europos namuose vyko VšĮ „Profat“ inicijuoto nacionalinio Lietuvos kolegijų studentų verslumo projekto finalinis renginys – Profadienis. VŠĮ „Profat“ projekto atrankose šiais metais dalyvavo daugiau nei 400 studentų iš įvairių Lietuvos kolegijų, 100 iš jų buvo atrinkti į finalinį renginį.

Prie finalinio renginio organizavimo prisidėjo ir Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto atstovų komanda, organizavusi Profadienio dalyviams protmūšį. Nuotaikingas protmūšis, kurį pravedė EVF studentė Jūratė Lideikytė, ŽŪIF studentas Šarūnas Juzelskis ir EVF Verslumo centro administratorė Deimena Montvydaitė, nudžiugino renginio dalyvius. Prizais už teisingus atsakymus į pateiktus klausimus apdovanoti šeši studentai iš įvairių Lietuvos kolegijų: Vilniaus, Utenos, Vilniaus kooperacijos, Lietuvos verslo, Kauno technikos.

VŠĮ „Profat“ projekto idėja – suteikti galimybę jauniems žmonėms išbandyti savo jėgas, sprendžiant įmonėms aktualias situacijas. Specialiai renginiui parengtos atvejo analizės buvo suskirstytos į finansų, marketingo, klientų aptarnavimo, socialinių medijų bei inovacijų kategorijas. ,,Mokslo žiniomis, praktika ir kūrybiniais sprendimais pagrįstas žinių gilinimas kiekvienais metais tik tobulėja Profadienio renginyje ir dalyviai vis įdomiau gali išbandyti savo žinių taikymą’’ – pažymėjo jau trečius metus prisidedanti prie verslumo dienos Profadienis koordinavimo funkcijų  ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto atstovė  Vitalija Vanagienė.

Džiaugiamės šauniu nenutrūkstamu bendradarbiavimu su VŠĮ „Profat“, galimybe būti projekto dalimi bei studentų kūrybiškumu, iniciatyvumu, verslumu.

 

 

Komentuok