Kviečiame į Verslumo forumą „Kapitalas ar idėja? Drąsa pradėti“. Registracija.

2018-10-10
303

Verslumo ugdymo centras kviečia dalyvauti Verslumo forume „Kapitalas ar idėja? Drąsa pradėti“. Renginys vyks spalio 17 d. 14 val., ASU III rūmų 604 a.

Verslumo forume gera energija dalinsis, įkvėps, padrąsins ir motyvuos verslus nuo nulio pradėję ir išvystę pranešėjai. Aistra sportui ir iššūkiams degantis Mindaugas Šatkus, įkūręs netradicinio požiūrio į sportą bendruomenę „Šešios trim“ atskleis paslaptį kaip neapsnūsti, atrasti motyvacijos ir pažadinti savyje ryžtą veikti. Švelnioji Greta Putnaitė, rankų darbo karamelės „Cannamella“ gamintoja, pasidalins savo istorija kaip drąsi idėja tapo saldžiu verslu ir įgyvendinta svajone. Tomas Bacys, originalaus startuolio, siuntų persiuntimo platformos „pirkEU.lt“ įkūrėjas patvirtins savo mėgstamą T. Edisono citatą, jog „Sėkmė aplanko tą, kuris jos laukdamas ką nors daro.“ Elegantiškoji Marija Šalaševičienė, prekės ženklo „Mari armlet“ įkūrėja, papasakos kaip meilė rankų darbo papuošalams virto sėkmingu verslu. Deimantas Banys, tarptautinės kompanijos „Forever Living Products“ verslo partneris, bandys sulaužyti tradicinio verslo stereotipus ir įminti mįslę ar verslas – tai (ne)laisvė?

Po svečių pranešimų pakviesime atsipūsti kavos pertraukėlėje.

Po pertraukėlės bus galima sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kur organizuojamos trys sekcijos. ASU karjeros centro direktorė Daiva Pugevičienė analizuos kontaktų tinklo kūrimo galimybes ir bandys atsakyti į klausimą „Ar paspaudęs 6 rankas pakliūsiu pas įžimybę?“. Lektorius Vytautas Čapas pateiks inžinerines įžvalgas ir atskleis kaip sukonstruoti savo verslo idėją. Verslumo ugdymo centro vadovė Aistė Čapienė atskleis paslaptį kaip susikurti įvaizdį, kuris būtų vertas milijono.
Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracija būtina: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=A12JFRONskqVLssgycYNxjesA97dI9FNtqkNVxDqNtJUQUJLRjRHVUdFSDdCM0pNNEhDNzhPSDM2OC4u

Būkime kartu. Būkime verslūs!

 

Komentuok


Fakultetai