Mėgsti tikslumą? Apskaita ir finansai.

2018-05-13
144

Apskaita – verslo kalba. Norint ja susikalbėti, reikia turėti specifinių apskaitos ir finansų tvarkymo žinių. Apskaitos ir finansų studijų programa skirta gilintis į pagrindinius apskaitos principus, mokytis nustatyti, analizuoti, vertinti, prognozuoti ir kontroliuoti verslo ir viešojo sektoriaus subjektų turtą, nuosavybę, ūkinius procesus ir veiklos rezultatus, kaupti ir sisteminti informaciją, reikalingą finansams tvarkyti ir finansų valdymo sprendimams priimti bei pagrįsti strateginius ir operatyviuosius finansų valdymo sprendimus. Tai tarptautinių ekspertų akredituota studijų programa.

Fakultetas: Ekonomikos ir vadybos Studijų trukmė: 4 m. (NL),  5,5 m. (I)
Studijų krypčių grupė: Verslo ir viešosios vadybos mokslai Programos apimtis kreditais: 240
Studijų kryptys: Apskaita Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:
Verslo vadybos bakalauras
Studijų forma: nuolatinė (NL), ištęstinė (I)

Karjeros galimybės

Baigęs šią studijų programą galėsi dirbti  verslo ir viešojo sektoriaus įmonėse bei organizacijose; konsultavimo tarnybose; mokesčių, draudimo, kontrolės įstaigose ir finansinėse institucijose; audito įstaigose; žemės ūkio valstybinio valdymo institucijose.

Tolimesnės studijos

Yra galimybė tęsti apskaitos ir finansų studijas Apskaitos ir finansų studijų programos magistrantūroje bei po 2 metų nuolatinių arba 3 metų ištęstinių studijų įgyti finansų magistro kvalifikacinį laipsnį.

Studijų galimybės kitų šalių universitetuose

Belgija, Čekija, Vokietija, Danija, Ispanija, Prancūzija, Graikija, Italija, Didžioji Britanija, Olandija, Portugalija, Švedija, Turkija, Suomija.

Praktika

Profesinės veiklos praktika yra mokymo proceso tęsinys verslo, viešojo sektoriaus ir kitose įmonėse, įstaigose ir organizacijose. Praktikos metu studentai aiškinasi apskaitos politikos formavimą ir apskaitos bei finansų organizavimą įmonėje, įtvirtina apskaitos ir finansų teorines žinias ir lavina praktinius įgūdžius tiesioginiame apskaitos tvarkymo bei finansų valdymo darbe. Praktikose studentai susipažįsta su praktikos objekto struktūra, padaliniais, veiklos organizavimu, įmonės trijų praėjusių finansinių metų veiklos rezultatais ir perspektyviniais planais, jų apskaitos organizavimu, finansų organizavimu bei praktiniu apskaitos ir finansų  tvarkymu, apskaitos registrų ir finansinės bei mokestinės atskaitomybės sudarymu įmonėje.

Visą informaciją apie šią studijų programą rasite ČIA 

Priėmimo taisyklės 

Kontaktai:

Prodekanas studijoms
Doc. dr. Bernardas Vaznonis
El. paštas: bernardasv@gmail.com
Telefonas: +370 37 752 277
Kabinetas III r. 426

Studijų administratorė (nuolatinių pagrindinių universitetinių studijų)
Aistė Vasiliauskienė
El. paštas: aiste.vasiliauskiene@asu.lt
Telefonas: +370 37 752 362
Kabinetas: III r. 424

Studijų administratorė (ištęstinių pagrindinių universitetinių studijų)
Reda Činčiukienė
El. paštas: reda.cinciukiene@asu.lt
Telefonas: +370 37 752 362
Kabinetas: III r. 424

Studijų administratorė (magistrantūros studijų)
Daiva Raižytė
El. paštas: daiva.raizyte@asu.lt
Telefonas: +370 37 752 257
Kabinetas: III r. 428

Komentuok


Fakultetai