Mokslo ir verslo bendradarbiavimas vardan ateities

2017-06-09
235

Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas siekdamas rengti kvalifikuotus specialistus ir būtent tokius, kurių reikia darbo rinkai, glaudžiai bendradarbiauja su verslu. Fakulteto dekanė prof. dr. Astrida Miceikienė ir įmonės UAB „Hegelmann Transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas pasirašė ne tik bendradarbiavimo sutartį, tačiau taip pat ir studentų stipendijų susitarimą.

UAB „Hegelmann Transporte“ skiria vardines stipendijas gerai besimokiusiems ir labai gerai baigiamuosius darbus apgynusiems pirmos pakopos Apskaitos ir finansų ir antro pakopos Verslo logistikos programų studentams. Prof. dr. Astrida Miceikienė džiaugiasi, kad tai didžiausios vertės partnerystės sutartis universiteto istorijoje: „Viešojoje erdvėje sklando labai daug mitų, kad mokslas atsilieka nuo verslo, nebendradarbiauja, ruošia ne verslui reikalingus studentus. Tačiau kuo tolia tuo daugiau faktų rodo, kad mokslas ir verslas glaudžiai bendradarbiauja, nes abi šalys turi vieningą tikslą – kvalifikuotas ir rinkai pasirengęs specialistas. Mūsų partneris UAB „Hegelmann Trasporte“ ne tik skiria stipendijas, tačiau galime pasidžiaugti, kad aktyviai įsitraukia į studijų tobulinimo procesą, teikia rekomendacijas dėl programų tobulinimo, dalyvauja baigiamųjų darbų gynimų komisijose bei priima praktikai studentus. Tai graži mokslo ir verslo partnerystė“.

UAB „Hegelmann Transporte“ jau daug metų rinkoje veikianti transporto ir logistikos įmonė. Kaip teigia įmonės atstovas Vytis Arlauskas „Bendrystė suteikia naudos visiems, tiek universitetui, tiek įmonei, tiek studentams. Svarbu ne tik žinoti kokius specialistus ruošia universitetai, tačiau ir aktyviai dalyvauti bendradarbiaujant. Į studentus žiūrime kaip jaunus ir gabius būsimus kolegas, todėl norime paskatinti juos siekti gerų mokslo rezultatų, domėtis ir būti žingeidiems. Vidinė motyvacija bei tikslo siekimas padės tiek mokinantis, tiek dirbant. Būtent keletas tokių absolventų iš ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto iškart po mokslų baigimo tapo kolegomis bei sėkmingai dirba mūsų įmonėje.

Simboliškai susitarimas pasirašytas birželio 1 d., kuomet prasideda priėmimas į pirmos pakopos (bakalauro) studijos. Visi norintys gali rinktis logistikos ir prekybos studijų programą ASU Ekonomikos ir vadybos fakultete.

Komentuok


Fakultetai