Verslumo ugdymo praktikos studentams – mugės apdovanojimas

2017-05-09
151

„Atėjau, pamačiau ir nusipirkau svajonę!“ – su tokiu šūkiu dalyviai buvo kviečiami į 21–ąją imitacinių verslo praktinio mokymo įmonių mugę. Kasmetinis renginys, kurį organizavo Kėdainių profesinio rengimo centras, Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras, Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija „Liba“ bei Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, šiemet balandžio 28 d. vyko Kėdainiuose.

ASU Ekonomikos ir vadybos fakultete vykdoma verslumo ugdymo praktika kiekvienais metais įtraukia visus 3-4 kurso studentus. Praktikos metu studentai dirba pagrindinėje imitacinėje įmonėje „Agroverslo korporacija“ ir dukterinėse įmonėse UAB „Eco-pak“, UAB „Litvega“ ir UAB „Agroline“. Kiekviena įmonė gamina ir parduoda skirtingus produktus nuo mokymų ir seminarų iki liofilizuotų vaisių bei ekologiškų produktų.

Kiekvienais metais praktiką užbaigiama Tarptautine imitacinių įmonių muge. Mugės metu studentai pristatinėjo ir pardavinėjo įmonėje gaminamus produktus, pasirašė bendradarbiavimo sutartis su kitomis imitacinėmis įmonėmis, dalyvavo aukcione.  Įgytas žinias studentai pritaiko tiesiogiai bendraudami su pirkėjais, reprezentatyviai įsirengdami stendą ir žinoma priimdami iššūkius. Sukurtas inovatyvus produktas „Bazas“ buvo parduotas už rekordiškai didelę kainą aukcione. Mugėje dalyvavo komanda pasirengusi atstovauti „Agroverslo korporaciją“. Ją sudarė Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai – Samanta Linkevičiūtė, Loreta Šupenytė, Robertas Juškevičius ir Dainius Petrovičius. Taip pat gautas apdovanojimas nominacijoje „Už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas tarp aukštųjų mokyklų bendrovių“ „Agroverslo korporacija“ tapo bronzine mugės bendrove.

Verslumo ugdymo praktiką organizuoja Verlumo ugdymo centras kartu su Centro vadove Aiste Čapiene, o mugei studentus rengė dr. Jurgita Zaleckienė ir asist. Aistė Ragauskaitė. Kaip teigia dėstytojos, ši praktika ir mugės patirtis padeda studentams augti ir kaip kvalifikuotiems specialistams ir kaip asmenybėms.

Komentuok


Fakultetai